MURAT ÖLMEZ | GOOGLE UZMANI - ADWORDS UZMANI - SEO UZMANI, Google SEO Uzmanı, SEO Uzmanı, Google Reklam Vermek, Seo Uzman, Adwords, Adwords Reklam, Google Adwords Reklam, Adwords Reklam Uzmanı, Google Adwords Reklam Uzmanı

Konyada Web Tasarımda Firmaların Tercihiyiz

Reklamcılık sektörüne 1991 yılında başladım. İnternet yokken modemle data transferi yaptığımız günlerden bu güne gelinceye kadar internet dünyasındaki tüm gelişmeleri adım adım yaşamış birisi olarak Türkiye genelini rekla uzmanı aramasında ilk sayfada, google uzmanı aramasında 1. sırada, adwords uzmanı aramasında 1. sayfada çıkıyor olmanın gururunu yaşıyorum.

Reklamcılık sektöründe gelinen nokta herşeyde olduğu gibi çok hızlı üret çok hızlı tüket mantığına dönüştü. Google ile birlikte insanlar çok daha hızlı aradığını bulmaya başladı, çok daha hızlı tüketmeyi öğrendi. Google da aradığını hemen bulup telefonla irtibat kurup ihtiyaçlarını karşılamaktalar. Web sitelerdeki yazılarıda sadece google robotları okuyor. Tükciler artık yazı okumuyor, Herşeyin çok hızlı geliştiği günümüzde insanlar çok hızlı açılan web siteler, çok hızlı inceleyebilecekleri ürünler, çok hızlı bir şekilde irtibata geçebilecekleri firmalar istiyorlar.

Siz kurumsal bir firma olarak istediğiniz kadar seri üretim yapın, istediğiniz kadar hızlı sevkiyat yapın web siteniz yavaş ve mobil uyumlu değilse, kullanıcılar web sitenizde kayboluyorsa firmanızın çok iyi olması çokta fazla birşey ifade etmeyecek. 28 yıllık reklamcılık mesleğinin getirdiği tecrübe, işletme fakültesi mezunu olmam, google dijital pazarlama sertifikamın olması, özel sektörde kurumsal pazarlama müdürlüğü, kurumsal iletişim yöneticiliği görevleride yapmış olmam neticesinde bir web sitesinin ne kadar önemli olduğunu en iyi bilenlerden biriyim.

Tüm bu bilgi ve tecrübeyle web sitesi yaptırmak isteyen müşterilerime iyi bir web sitesinin nasıl olması gerektiği hakkında sunum yaptıktan sonra hızlı, mobil uyumlu, müşteri odaklı bir web sitesine ihtiyaç duyduğu konusunda mutabık kaldıktan sonra web sitenin tasarımına başlıyoruz. Sadece web sitesi yapmıyoruz. Firmanın dijital pazarlama yöneticiliğini de yapıyoruz. Firmaya reklam ve dijital dünyanın nasıl entegre olduğunu iyi bir satış ve pazarlama stratejisinin vazgeçilmesi olan web sitenin firmaya neler kazandıracağı hakkında bilgilendirme bulunuyorum. Reklam ve danışmanlık hizmetide veriyorum.

Butik tarzı memnun müşterilerimin birbirine tavsiyesiyle yeni tanıştığımız insanlara 28 yıllık mesleki tecrübelerimide aktarıyorum. Müterilerin web sitedeki beklentisi karşılandığı zaman, onların memnun olmasıyla bende mutlu oluyorum ve onların bu memnuniyeti anlatmasıyla yeni insanlarla tanışmamıza vesile oluyor. Artık web sitesini herkes yapabiliyor. Farklılık isteyen, sektöründe liderliğe oynayan kurumsal insanların tercihi olmamın sebebi budur. Sadece web sitesi yapmıyorum. Onlara djital dünya ve reklamcılıkla ilgili danışmanlık hizmetide veriyorum.

Sizde tecrübelerimizden faydalanarak farklılık arıyorsanız doğru yerdesiniz. www.reklamvadisi.com adresindeki referanslarımı inceleyince söylediklerimde ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz. En iyilerin tercihi olmanın gururunu yaşıyorum.

Murat ÖLMEZ

Web Tasarım, Konya
0532 401 74 10

Google etiketler: konya, web, tasarım, kurumsal, şirketler, mobil uyumlu, web site, konyada, konya web tasarım, web tasarım konya, konya web tasarım şirketleri, konya web tasarım firmaları