MURAT ÖLMEZ | GOOGLE UZMANI - ADWORDS UZMANI - SEO UZMANI, Google SEO Uzmanı, SEO Uzmanı, Google Reklam Vermek, Seo Uzman, Adwords, Adwords Reklam, Google Adwords Reklam, Adwords Reklam Uzmanı, Google Adwords Reklam Uzmanı

KONYA WEB TASARIM

MURAT ÖLMEZ 0532 401 74 10 KONYA WEB TASARIM - Konya Web Tasarım, Konya Web Tasarımcılar, Konya Web Tasarım Firmaları, Konya Yazılım, Konya Yazılım Firmaları, Web Sitesi Tasarımı Konya, Konya Web Tasarımcı, Konya Web Tasarımı, Konyada Web Tasarım, Konyada Web Tasarımcılar, Konyada Web Tasarım Firmaları, Konya Web Tasarım Fiyatları, Konya Web Tasarım Firması, Konya Web Tasarım Ücretleri konya-web-tasarim-konya-web-tasarimcilar-konya-web-tasarim-firmalari-konya-yazilim-konya-yazilim-firmalari-web-sitesi-tasarimi-konya-konya-web-tasarimci-konya-web-tasarimi-konyada-web-tasarim-konyada-web-tasarimcilar-konyada-web-tasarim-firmalari-konya-web-tasarim-fiyatlari-konya-web-tasarim-firmasi-konya-web-tasarim-ucretleri

Firmanız için Kurumsal Kimliğinize uygun Web Site Tasarımı ve yazılımları yapılır. Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için fikirler üretilir. Bizim işimiz bizi tercih edenleri potansiyel müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak ve tanıtmaktır, web tasarım, e-ticaret çözümü, arama motoru optimizasyonu, yaptırabileceğiniz işinize saygı gösteren ve işinize sizin titizliğinizde yaklaşan bir yer arıyorsanız, bütün birikimimizle, size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazır ve istekliyiz. Siz de hazırsanız buyrun, başlayalım.

REFERANSLAR

MURAT ÖLMEZ 0532 401 74 10 KONYA WEB TASARIM - Konya Web Tasarım, Konya Web Tasarımcılar, Konya Web Tasarım Firmaları, Konya Yazılım, Konya Yazılım Firmaları, Web Sitesi Tasarımı Konya, Konya Web Tasarımcı, Konya Web Tasarımı, Konyada Web Tasarım, Konyada Web Tasarımcılar, Konyada Web Tasarım Firmaları, Konya Web Tasarım Fiyatları, Konya Web Tasarım Firması, Konya Web Tasarım Ücretleri 

Konya Web Tasarım

Günümüzde web tasarım; işletmelerin, kurumların ve bireylerin kimliğini yansıtan, teknolojinin gelişimi ile daha çok cihazın web ortamlarına erişmesi ile birlikte uyumluluk, görsellik ve estetiğin buluştuğu, profesyonelliğe ihtiyaç duyulan bir ekosistem haline gelmiştir. Bu ekosistemde bulunan birçok cihaza uygun tasarımı gerçekleştirebilmek için ihtiyacınız olan her şey bizde mevcut.

Konya Web tasarım; işlevsellik ve görsel estetiğin birlikte oluşturduğu uyumun bir yansımasıdır. Şirketinizin oluşturduğu vizyon ve tecrübeyi internet sayfanızda adınız gibi temsil edecek temellerde inşa etmek, öncelik verdiği değerlerden sadece biridir. Şirketinizin bulunduğu konumu, vizyonu ve duruşu en iyi şekilde temsil edecek web sitesini tasarlarken, kullandığı analiz yöntemleri ile size en uygun çalışmaları istekleriniz doğrultusunda oluşturmak için, tecrübeli tasarımcılarının geliştirdiği tasarımlarında vücut buldurur. En yenilikçi tasarım yöntemleri ile estetik ve işlevselliği bir araya getirir. Ayrıca, yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen yazılımları sayesinde güncelleme konularında kolaylık, hız ve estetiği bir araya getirerek sonraki maliyetleri en aza indirgemeyi amaçlar.

Sizden aldığı bilgi ve dokümanları profesyonel bir şekilde analiz eder. Projeyi, sizi yansıtan değerlere ulaşana kadar büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürür. Testleri ve değerlendirmeleri başarıyla geçen projeler teslime hazırdır. Büyük bir özveri, profesyonellik ve titizlikle hazırlanmış tasarımları seçen markalar ve popüler kişiler bizi seçti. Sizi de bekleriz…

 

Konya Web Tasarım ve Web Yazılım

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi web tasarım ve programlama için kullanıyoruz.

 

Kusursuz Uyumluluk Responsive Tasarım

Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

 

Arama Motoru Optimizasyonu - Google Seo

Sizler için Oluşturduğumuz Web sitesi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında ekstra herhangi bir çalışma yapmadan üst sıralarda yer alacak şekilde kodlanarak optimize edilmektedir.

 

Navigasyon, Animasyon, İçerik Bütünlük

Oluşturduğumuz web sitelerinin sizlerin kurumsal kimliğini potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde yansıtması gerektiğine sahip bir anlayış ile site içi bütünlük ile markalaşmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi Rekabet Analizi ve Proje

Markanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde Hedef Kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirlerleyerek Sektörel Rekabet Analizleri (SWOT vb…) yaparak en uygun çalışmayı sizlere sunuyoruz….

 

Başarıya Odaklanılmış Takım çalışması Kaçınılmaz Sonuçlar

Başarıya odaklı çalışma modellerimiz ile bir arkadaşımız sizin viral kampanyalarınızı en doğru şekilde oluşturmaya yardım ederken bir arkadaşımızda web sitenizin arama motorlarında nasıl daha popüler olacağını inceliyor olacaktır ki 7 kişiden oluşan kadromuza birde siz eklendiğinizde ortaya mükemmel bir çalışma çıkacaktır.

 

Kaçınılmaz Sonuçlar

Sizin için oluşturduğumuz çalışma planı sonucunda potansiyel müşterilerinize ulaşabiliyor ve onlara kurumsal kimliğinizi , ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en doğru şekilde iletebilirsiniz.

 

Yedekleme ve Güncelleme

Sizler için ve sizlerinde yardımıyla sürekli olarak çalışarak oluşturduğumuz web sitelerinizi en güncel halleri ile belirli periyotlarla yedeklerini alıyor ve gerekli güncellemeleri yapıyoruz.

 

Konya Web Tasarım

Sizler için tüm birikimimiz ve enerjimiz ile markanızın değerine değer katacak, doğrudan potansiyel müşterilerinize hitap edebilecek ,opsiyonel özellikler barındıran, estetikliğin şıklıkla buluştuğu Web Tasarım çalışmaları hazırlıyoruz.Yaptığımız çalışmalar öncelikli olarak kalıcı reklam niteliği taşıdığı gibi günün değil geleceğin teknolojileri ile hazırlanmaktadır.Mobil uyumlu (tablet telefon vb...),tarayıcılarda kusursuz açılan ve yönetim panelli siteleri oluşturmak bizim için bir angarya değil tamamen keyiftir.Bu hususta Konya Web Tasarım olarak 2012 den beri sizler ile çalışmak için her zaman hazır ve istekliyiz.

 

Konya Yazılım

Konya Web Yazılım olarak Profesyonel Web Yazılımlarımızla %100 Google Arama motoru Uyumlu Yüksek hitleri kaldırabilecek düzeyde yazılımlar yapıyoruz.
Tüm kurumsal web tasarımlarında ve tüm ürün ve hizmet bazlı projelerde kullanılan web yazılımı; Konya web yazılım bünyesinde yazılmaktadır. Uzman kadromuzun yazdığı web projelerin tüm kodlarını kendileri yazmaktadır. Konya web yazılım , yazılım departmanımızın bu güne kadar yazmış olduğu sıradışı yazılımları referanslarımızdan bakabilirsiniz. Yazılım yaptırmak , detaylı bilgi almak, var olan yazılımlarınızda değişiklik yapmak için lütfen bizlere ulaşın.

 

Güvenilir Referanslar

Güvenilir ve Şık Referanslarımıza bakmadan, referanslarımızı incelemden,yaptığımız işleri görmeden karar vermeyin!

 

Farklı Tasarımlar

Her Konsepte uygun tasarımlar , Kurumsal kimliğinizi yansıtacak güzellikle logonuzla uyumlu bir web sayfası istemezmiydiniz?
7/24 Destek Hattı
7/24 Destek Hattımızla hertürlü soru,görüş ve önerilerinizi bize iletebilir , Formu doldurarak 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

 

WEB TASARIM NEDİR?

Web Tasarım bizler için sanat ve parlak fikirlerin birlikte harmanlandığı bir üretim sürecidir. Fikirlerin sanatla buluşarak hedef kitlenize en doğru görsel mesajları iletebilmesi bizlerin birinci önceliğidir. Müşterileriniz sizleri bir web tarayıcı aracılığıyla dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi; ona en kalıcı ve etkili şekilde marka mesajınızı iletmenizin yoludur.

Web Tasarım Özlellikleri

Web Tasarım ekibi olarak tasarım yaparken çalışmalarımızı müşteri ihtiyaç ve hedef kitlesine uyarlarız. Temel olarak ;
Kusursuz Görsel Yerleşim: Hedef kitlenizin ihtiyaçları doğrultusunda web üzerindeki grafikler, reklamlar ve metinlerin bir sayfada düzenlenme biçimidir. Bu düzenin amacı:, web sayfasının dengesini, tutarlılığını ve bütünlüğünü koruyarak hedef izleyicinin ihtiyaç duyulan bilgileri bir bakışta aramasına olanak sağlamaktır.
Mükemmel Renkler: Hedef müşterinin yapısını ve amacını göz önünde tutarak marka bütünlüğüne uygun bir renk şeması oluştururuz.
Grafiksel Düzen: Web tasarımını mükemmelleştirecek logo, fotoğraf, küçük resim veya simgelerin harika bir uyumla siteye eklenmesidir. Eklentiler yükleme süresini yavaşlatmayacağı gibi web içeriği ve renk şemasıyla kusursuz bir bütünlük sunacaktır..

Tipografi (Yazı Şekli): Web tasarım ekibi olarak marka mesajınızı en iyi şekilde yansıtırken görselliğinizi koruyacak en uygun yazı stilini de sizin için seçecektir.
İçerik Oluşturma, Ekleme ve Yönetme (Opsiyonel): web sitenizin mesajını en etkili iletebilmeniz için web tasarımını geliştiriken hedef kitlenize ileteceğiniz mesajlar ve görseller konusunda da size destek olabilir. Yazılı içerik üretimi ve bunun sitenize eklenmesi aşamalarında şu noktalar bizim için önemlidir:

+ Marka Mesajınızla uyumlu içerikler oluşturmak
+ Arama motorları için optimize edilmesini sağlamak
+ Tasarım ve görsellere uyumluluğunu sağlamak
+ Hedef kitlenizin arama yapacağı kelimeleri özenle metinlere eklemek.

 

Mükkemmel Web Tasarım Aşamaları

A. Analiz
1.) Hedef kitlenizin doğru olarak saptanması
2.) Web sitesinizin hedef kitleniz açısından kullanım amacı
3.) Web sitenizin ulaşmasını istediğiniz hedeflerin ve kazanımların belirlenmesi

B. Teknik Planlama
1.) Site haritasının kullanıcı dostu olarak planlaması
2.) Hedef kitlenin ve sitenin amacı doğrultusunda web sitesinin yerleşiminin belirlenmesi
3.) Web sitesi için en güncel ve en uygun teknolojik altyapının belirlenip kullanıma hazırlanması

C. Tasarım - Kodlama
1.) En son teknoloji kodlama çalışmaları
2.) Yaratıcı ve size özgün görsel dizayn ile kusursuz müşteri deneyimi
3.) Kullanıcılarınıza ve arama motorlarına uygun ve uyumlu altyapı
4.) SEO ve SEM için eşsiz ve hedef kitlenizin marka ihtiyacına yönelik içerik temini (Op.)

 

Konya Web Yazılım

İnternet evreni günden güne büyüyen, ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik gelişimin hız kesmeden devam ettiği büyük bir ekosistem. Bu ekosistemin belirli alanlarda, belirli ihtiyaçlar için çözüme, güncelliğe ve en önemlisi hatasız sistemlere ihtiyacı vardır. İşte bu ihtiyaca cevap; web yazılımlar ve temelini oluşturan kod mimarisidir.
Deneyimli yazılım mühendisleriyle, hataları minimize, yaratıcı fikirleri kodlara dönüştürerek maksimize edilmesini amaçlar. Müşterilerimize özel çözümlemeler, fikirler ve analizler ışığında geliştirdiğimiz web yazılımları:

 

Portal Geliştirme

Geniş içeriğe sahip web siteleri için geliştirdiği web yazılımıdır. Bu yazılımlar, İçerik yönetimi, kişiselleştirme, entegrasyon, kategorizasyon, arama gibi birçok özelliği barındırırlar. Genellikle, organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve odalar gibi işletmeler için uygulanmaktadır.

 

Intranet Yazılım

Şirket içi web yazılımlarını kapsar. Şirkete ait sunucularda kapalı ağ sistemi ile çalışmaktadır. Kurum içi uygulamalar şirketin ihtiyacına göre belirlenir. Haberleşme, belge yönetimi, raporlama, bilgi ve dosya paylaşımı, kişi kartları, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi vb. şirket içi uygulamaları kapsar. Şirket ihtiyacına göre özellikler eklenebilir.

 

Özel Yazılımlar

Şirket ihtiyaçlarına göre yazılım ve uygulamaların tamamını kapsar. Şirketi ve tüm çalışanlarını kapsayacak şekilde tamamen entegre ve dinamik yazılımlar geliştirir.

Mobil Uygulama Geliştirme

Gelişen teknolojinin hızlı dünyası olan mobil dünyaya tam uyumlu mobil uygulamalar geliştirir. Şirketinizin, çalışanlarınızın hatta tüm müşterilerinizi içine alacak şekilde Android ve iOS tabanlı uygulamalar geliştirerek teknolojiyle tam uyumlu çalışmanızı sağlar.

 

B2B (Business to Business)

Şirketlerin, saha satış ekibi, bayileri ve müşterilerini kapsayan web yazılım uygulamalarının genel adıdır. Tablet ve akıllı telefonlarla desteklenen organizasyonun her bir aşamasına hakim olmanızı sağlar. Sipariş takibi, stok durumu, raporlar, sipariş oluşturma, müşteri destek, müşteri veri tabanı vb. birçok yazılımı birbirine bağlayan uygulamalardır.

 

B2C (Business to Customer)

Şirketlerin son tüketiciye satış yaptığı e-ticaret sitelerinin genel adıdır. Tedarikten teslimata kadar her alanı kontrol edebildiğiniz bir yazılım sistemidir. Online satış, Müşteri hizmetleri desteği, Güvenli ödeme sistemleri vb. alanlara yönelik geliştirilen yaygın bir e-ticaret sistemidir. Güvenli ve sağlam altyapılı e-ticaret siteniz için, hassas ve özenli yazılım modelleriyle ihtiyacınıza yönelik çalışmalar gerçekleştirir.

 

Etiket: 

Konya Web Tasarım, Konya Web Tasarımcılar, Konya Web Tasarım Firmaları, Konya Yazılım, Konya Yazılım Firmaları, Web Sitesi Tasarımı Konya, Konya Web Tasarımcı, Konya Web Tasarımı, Konyada Web Tasarım, Konyada Web Tasarımcılar, Konyada Web Tasarım Firmaları, Konya Web Tasarım Fiyatları, Konya Web Tasarım Firması, Konya Web Tasarım Ücretleri