MURAT ÖLMEZ | GOOGLE UZMANI - ADWORDS UZMANI - SEO UZMANI, Google SEO Uzmanı, SEO Uzmanı, Google Reklam Vermek, Seo Uzman, Adwords, Adwords Reklam, Google Adwords Reklam, Adwords Reklam Uzmanı, Google Adwords Reklam Uzmanı

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Konya Sosyal Medya, Konya Sosyal Medya Uzmanı, Konya Facebook Reklamı, Konya Youtube Reklam, Konya Instagram Reklam, Konya Sosyal Medya Hesap Uzmanı, Konya Sosyal Medya Ajansı, Konya Sosyal Medya Reklam Ajansı

MURAT ÖLMEZ / ADWORDS UZMANI - TEL 0532 401 74 10

 

FACEBOOK / INSTAGRAM / YOUTUBE REKLAMLARI

Facebook reklam modelleri ile; ürün veya hizmetinizin tanıtımını yapabilir, fiziksel mağazalarınıza müşteri çekebilir, sosyal medya sayfanızın etkileşimini ve beğeni sayısını artırabilir, kullanıcılardan form toplayabilir, uygulamanızı tanıtabilir, videolarınızı yayınlayabilir, sitenize ziyaretçi çekebilir bunun sonucunda da satış veya dönüşüm sayınızı artırabilirsiniz.


Trafik Reklamları (Site Ziyaretleri)

Belirlediğiniz hedef kitleyi sitenize yönlendiren reklam modelidir.

 

Post Boost Reklamları (Sayfa Postu Etkileşim)

Facebook sayfanızdaki gönderileri öne çıkarmanızı, etkileşim sayınızı artırmanızı sağlamaktadır.

 

Page Like (Sayfa Beğenme) Reklamları

Facebook sayfanızın beğeni sayısını artırmaya yönelik reklam modelidir.

 

Remarketing

Elinizdeki potansiyel müşteri datalarına özel reklam çıkabilirsiniz. Örneğin cep numarası, mail dataları ile Facebook dataları eşleşirse bu kişilere reklam çıkılabilmektedir. Ek olarak Facebook pikseli ile sitenizi ziyaret edenlere remarketing yapabilirsiniz.

 

Dinamik Ürün Reklamları

Sitenizi ziyaret etmiş ya da sitenizi ziyaret etmemiş fakat ilgi alanı ürünlerinize yakın olan kişilere özelleştirilmiş dinamik ürün reklamları göstermemizi sağlar. AdWords dinamik reklamları ile benzerlik göstermektedir. Bu reklam modelini kullanabilmek için de ürün kataloğu gerekmektedir.

 

Video Görüntüleme Reklamlar

Videolarınızı potansiyel müşterilerinize izletebilirsiniz.

 

Lead Generation (Potansiyel Müşteriler Bulma) Reklamları

İlgili hedef kitlenizden siteyi ziyaret etmesine gerek kalmadan anket/form şeklinde bilgi toplamanızı sağlayan reklam modelidir.

 

Uygulama Yükleme

Kullanıcıların mobil uygulamanızı yüklemesini sağlayan modeldir.

 

Mağaza Ziyaretleri Reklamları

Tek bir kreatif şablonu kullanarak metinleri her bir mağaza konumuna göre dinamik olarak yerelleştiren reklamlardır. Bu özellik, Facebook Sayfasında konumlar yapısı kurulu olan herkese açıktır. İnsanlar reklamınız üzerinden yol tarifi alabilir, işletmenizi arayabilir veya işletmenize mesaj gönderebilir.

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARINI YÖNETTİĞİM FİRMALAR

 

murat olmez com referanslar google uzmani seo konya adwords uzmani en iyi seo en iyi adwords uzmani sosyal medya uzmani konya